LAZER TEDAVİLERİ

Lumenis One

Lumenis One

Lumenis One Platformu, kendi ihtiyaçlarınıza göre kombinasyonunu ayarlaya bileceğiniz, IPL, LightSheer (Diode Laser), ND:YAG Lazer'den oluşmaktadır.

Lumenis One Lightsheer diode lazerler ve Universal IPL quantum Amerikan FDA örgütü tarafından Lazer Epilasyon yaptığı bilimsel çalışmalarla onaylanmış lazerlerdir. Tedavi tamamlandığında kıllar yok edilir ancak belli bir süre sonra eskisi ile kıyaslanamayacak şekilde daha zayıf ve açık renkli yeni kıllar görülebilir, bunun sebebi tedavi süresince aktif olmayan ve kıl oluşturma potansiyeline sahip hücrelerin aktif hale geçmesidir ki bu da genellikle yıllar sonra uygulanacak bir iki seans ile problem olmaz. Uygulama sonrası kıllar, 3-10 gün içerisinde çıkacaktır. Ancak bu kılların çoğunun kökleri tahrip olmuştur ve bir daha çıkmayacaklardır. Bunlar kendiliğinden düşebileceği gibi, el yardımıyla da çekilebilirler.

Lazer epilasyon yaptığı Amerikan FDA onaylı Lightsheer diode lazer ve Orijinal IPL (IPL Quantum) ve Nd-Yag lazer olmak üzere 3 farklı cihaz lazer epilasyon uygulamalarında tercih edilen cihazlardır. Standart uygulamalarda Lumenis Diode lazeri tercih ederken, daha ince ve açık renkli kıllarda orijinal IPL cihazını, derin kıl köklerinin bulunduğu bazı küçük alanlarda ise Nd-Yag lazeri kullanmaktayız. Böylece her tip ciltte ve kıl tipinde uygulanabilir.

Universal IPL Modül Uygulama IPL Cilt Uygulamaları: Photorejuvenation, Vaskuler Lezyonlar, Pigmented Lezyonlar ve Kıl Dökme

Nd:YAG Modül Uygulama Bacak Damarları, Derin Vaskuler Lezyonlar, Non-ablative Treatment of Facial Wrinkles

LightSheer Modül Uygulama Epilasyon (Epilasyonda FDA onayladır.


DOKTORUNUZA DANIŞIN


  •     
  • Telefon