kayıt
Loading...
Telefon:+90 212 296 2880-81 WhatsApp:0545 4404444 Online Konsültasyon

POPÜLER UYGULAMALAR

ÖRÜMCEK AĞI YÖNTEMİ

örümcek ağı yöntemi

ÖRÜMCEK AĞI ESTETİĞİ

Örümcek ağı estetiği, zamana yenik düşen ve sarkmalar yaşanan yüzümüzü ameliyatsız bir biçimde germe işlemidir. Zamanla oluşan ince çizgiler ve hızla alıp verilen kilolar yüzümüzdeki sarkmayı ve yaşlanmayı daha hızlı ilerleten faktörlerdendir. Örümcek ağı estetiği ameliyatsız bir estetik olup ağrısız ve acısız bir yöntemdir.


Örümcek ağı estetiği cildin temizlenmesi ve lokal uyuşma sağlayan kremlerin sürülmesi ile başlar. Cerrahi iplerin cilde yerleştirilmesi şeklinde dolayı ise örümcek ağı estetiği denmiştir. Yüze hiçbir kötü etkisi olmayan ve yüzde kendiliğinden zamanla eriyen ipler kaldığı süreçte kollajen üretilmesini sağlar bu da yüzün kendini toparlamasını ve bir nevi gençleşmesini sağlar.


Zamanla oluşan ince çizgiler ortadan kalkarak ciltteki sarkma ortadan kaldırılır. Örümcek ağı estetiği son dönemlerin gençleşme formülü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu popülerliğinin en büyük nedenlerinden biri ameliyatsız estetik olması ve işlemden sonra görülen başarılı sonuçlardır. Örümcek ağı estetiği, işlem süresi yarım saat gibi bir süredir. Yapılan bu uygulamadan sonra herhangi bir ağrı veya iz olması mümkün değildir. Örümcek ağı estetiği çok basit ve risksiz bir yöntemdir.


Ayrıca işlemden sonra herhangi bir aksama yaşanmadan sosyal hayata dönüş sağlanmaktadır. Örümcek ağı estetiği ile cilt gerginleşir ve 2 ay içinde çok büyük değişim gerçekleşir. Bu değişim çok rahat gözle görülen ve fark edilen bir gençleşme sağlayacaktır. Yılların yüzümüze vermiş olduğu yorgunluğu ve farklılaşmayı ortadan kaldırmak ve daha genç bir görüntü sağlamak adına tercih edilen örümcek ağı estetiği sayesinde alınan sonuçlar ile psikolojik açıdan da daha mutlu ve daha güvenli bir görünüm sağlanmaktadır.


DOKTORUNUZA DANIŞIN


  •     
  • Telefon

  • Güvenlik *
Scroll to Top