Exilis


Exilis
Tarih : 2021-10-23 17:56:23
Görüntüleme : 7512

Exilis CRT, vücut şekillendirme yöntemleri arasında tercih edilen Radyofrekans, ultrasound ve criyo sistemleri tek sistemde bir arada.

Amerika da ve dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi ‘www.realself.com’ da,doktor ve uygulanan hastaların puanlaması ile selülit tedavisi bölgesel yağlanmalar yüzdeki sarkma gevşeklik tedavileri arasında %86 gibi bir memnuniyet oranı belirtilmiş.

Bu teknolojide, ultrasoundun mekanik etkisi ,radyofrekansın dokuyu kontrollü bir biçimde ısıtması prensibi ve cooling-cilt soğutma yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Sistem de, Ultrasound ve radyofrekans enerjilerinin mekanik etkisi sayesinde dirençli olan dokuya erişilebilinmekte ve burada olumlu etki sağlanmaktadır. EXILIS CRT in hedefi ‘derinlerdeki yağ tabakaları’dır ve buraya ulaşırken yüzeydeki soğutucu ‘contact cooling’ cilt sıcaklığını düzenleyerek bölgesel yağlanmalarda selülit tedavisinde yüz sarkma ve gevşekliklerinde sağlıklı cilt yapısını korumaya ,daha derine inmeye, güvenli uygulama yapmaya olanak tanımaktadır.

EXILIS CRT kullandığı Radyofrekans enerjisinin olumlu etkisi ile hedeflediği derin dokuları ısıtarak metabolik aktivitenin başlamasına ve uygulandığı alandaki yağ fazlalıkları sarkma ya da selülit bölgesinde ‘lipoliz’in hızlanarak yağ hücrelerinin hacminin azalmasına, yağ tabakasında kırılmalar oluşmasına neden olmaktadır.

Uygulamanın diğer bir parçası olan ultrasondun mekanik etkisi ile de fibrotik matrix yağ yapıları açılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve bu sayede bölgesel yağlanma ve selülit tedavisinde olumlu etkilere çok daha kısa sürede ulaşılması sağlanmaktadır.

Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT, için tavsiye edilen 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiç acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. 1-1.5 ay sonunda yağ volümünde azalma sarkmalarda toparlanma,selülit görünümünü tedavi edebiliyor.

EXILIS CRT, Cilt yoğunlunun artması ve yenilenen collagen artışı ile birlikte gelen dermal kalınlaşma sayesinde ciltteki sarkmaların,yanaklardaki gıdı bölgesindeki sarkmaların toparlanmasını ve cilt görünümünün ve yüzün ‘dolgun’ , ‘genç’ ve ‘güzel’ bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.Uygulamanın hemen ardından olumlu etkilerin açıkça görülebildiği EXILIS CRT, için tavsiye edilen 4-6 seanslık bir süreç. 7-10 gün aralıklarla yapılan ve yaklaşık 45 dakika süren uygulama sırasında hiç acı duyulmuyor ve kişi uygulamanın hemen ardından günlük yaşamına dönebiliyor. Ve özel sistemi sayesinde kolay uygulama sağlıyor ve RID yağ azaltma konseptiyle hızlı tedavi sürecini başlatıyor.

Benzer Tedavi Uygulamalarımız