Regenera Activa


Regenera Activa
Tarih : 2021-10-23 17:06:27
Görüntüleme : 9108

Regenera activa - Otolog mirogreft tedavisi nedir?

Regenera Activa; Saç dökülme tedavisindeki kılcal damarları ynilemeye aktive etmeyeyarayan yeni inovatif bir tekniktir.Burada otolog yani kişinin kendi saçından alınan 3 veya 4 adet saç teli kullanılarak özel patentli kök hücre otolog mikrogreft hazırlama cihazıyla solüsyon hazırlanır. Bir seanslık uygulama yeterlidir.

Regenera Activa'nın Saçlı derideki etkileri nelerdir ?

Regenera activa tedavisi sonrası saç dökülmesi çok büyük oranda azalır saç derisinin görünürlüğü azalır saçlar sıklaşır yeni saç oluşumu gözlenir. Regenera Activa Uygulaması Nasıldır?

Erkek ve kadınlarda iki kulağın tepesının birleştiği yatay çizginin altındaki ense bölgesindeki saçlar teorik olarak androjen hormonuna dolayısıyla androgenetik alopesiye dirençlidir. Regenera Activa bu dirençli saç köklerinden alınarak hazırlanan otolog bir hücresel süspansiyondur Tedavi tek seans uygulanır çok nadiren 2.yıl sonunda bir seans daha gerekebilir.

Regenera Activa Kimlere uygulanır saç Ekimine alternatifmidir?

Regenera Activa saçlı derisinde aktif enfeksıyonu olmayan herkese uygulanabilir.Saç ekimine destek veya birlikte uygulanabilecek bir tedavidir kesinlikle saç ekimine alternatif değildir.Saç ekimi için erken olan seyrelme ve dökülmesini ameliyatsız tek seansta gidermek isteyen hastalar için uygun bir alternatiftir .Saç ekimi ile beraber uygulandığında saç ekimi sonuçlarını ciddi oranda artıracaktır.

Regenera activa - Otolog mirogreft tedavisi nedir? Regenera Activa; Saç dökülme tedavisindeki kılcal damarları ynilemeye aktive etmeyeyarayan yeni inovatif bir tekniktir.Burada otolog yani kişinin kendi saçından alınan 3 veya 4 adet saç teli kullanılarak özel patentli kök hücre otolog mikrogreft hazırlama cihazıyla solüsyon hazırlanır. Bir seanslık uygulama yeterlidir.

Regenera Activa'nın Saçlı derideki etkileri nelerdir ? Regenera activa tedavisi sonrası saç dökülmesi çok büyük oranda azalır saç derisinin görünürlüğü azalır saçlar sıklaşır yeni saç oluşumu gözlenir. Regenera Activa Uygulaması Nasıldır? Erkek ve kadınlarda iki kulağın tepesının birleştiği yatay çizginin altındaki ense bölgesindeki saçlar teorik olarak androjen hormonuna dolayısıyla androgenetik alopesiye dirençlidir. Regenera Activa bu dirençli saç köklerinden alınarak hazırlanan otolog bir hücresel süspansiyondur Tedavi tek seans uygulanır. Regenera Activa yaptıranlar arasında çok nadiren 2.yıl sonunda bir seans daha gerekebilir.

Regenera Activa Kimlere Uygulanır ? Regenera Activa saçlı derisinde aktif enfeksiyonu olmayan herkese uygulanabilir. Regenera Activa Saç Ekimine alternatif Midir? Saç ekimine destek veya birlikte uygulanabilecek bir tedavidir kesinlikle saç ekimine alternatif değildir.Saç ekimi için erken olan seyrelme ve dökülmesini ameliyatsız tek seansta gidermek isteyen hastalar için uygun bir alternatiftir .Saç ekimi ile beraber uygulandığında saç ekimi sonuçlarını ciddi oranda artıracaktır.

Regenera Activa ile ilgili internette kadınlar klübü, ekşi sözlük gibi sitelerde, forumlarda yayınlanan öncesi sonrası ( before after ) fotolar, zararları, yan etkileri ile ilgili yorumlar sizi yanıltmasın en doğru bilgi için uzman bir doktara danışın.

Regenera Activa Fiyatları Nedir? Regenera Activa fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için İstanbul, Nişantaşı’nda bulunan kliniğimize gelerek bir kahvenizi için, işlemler ve fiyatları ile ilgili daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Tedavi Uygulamalarımız