Metabolic Balance


Metabolic Balance
Tarih : 2021-10-23 18:09:08
Görüntüleme : 5931

Metabolic balance® Doktorlar ve Beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiş, kilo düzenleyici bir metabolizma programıdır.

Bu program yardımıyla, daha önceden edindiğiniz beslenme alışkanlıklarınız, sağlıklı, tamamen dengeli ve sadece size özgü bir beslenme şekline dönüşecektir. Programın temeli, sadece size özel bir beslenme planı hazırlanmasıdır. Kişisel plan, güncel laboratuar tahlilleriniz ve sağlık durumunuz göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Bu program 4 aşamada sizi başarıya götürecektir.

1. Kilo probleminiz daimi olarak ortadan kalkacak,
2. Sağlığınız korunacak ve bir bütün olarak desteklenecektir

Metabolic Balance® nasıl etki ediyor?

Kişisel beslenme planınız sayesinde ‘’beden kimyanız“ ve size uygun ‘’gıda maddeleri” ile yeni bir metabolik denge oluşacaktır. Sizin için sağlıklı ve gerekli olan besinleri, mineralleri içeren gıdaları tüketmenizin yanı sıra, metabolizmanızın dengede kalabilmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri almanız da sağlanacaktır.

Bu nedenle, size özel hazırlanan bu plan, sadece sizin metabolizmanıza uygundur ve tamamen sizin kişisel özelliklerinizle ilgili bilgiler içermektedir.

Metabolic balance® neden başarılı oluyor?

Beslenme planınız, metabolizmanızın sağlıklı biçimde çalışmasını sağlar ve kilonuzu dengeleyerek sizi ideal kilonuza kavuşturur. metabolic balance® programıyla, belirlenen süre içersinde istediğiniz kiloya sorunsuz bir biçimde kavuşabilmeniz için, bu konuda eğitim görmüş sertifikalı temsilc Doktorunuz size eşlik edecektir.

Metabolic balance® kilo kaybını nasıl sağlıyor?

Size özel hazırlanan beslenme planı sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm sağlıklı besinleri alıyorsunuz. Programda besinler içerdikleri kaloriye, yağ, protein ya da karbonhidrat miktarlarına göre seçilmiyor.

Sadece ve sadece sizin hormon düzeyiniz ve kan değerleriniz dikkate alınıyor ve bu sayede metabolizmanızın sağlıklı çalışması sağlanıyor.

Beslenmenizi bu yeni ve kolay uygulanabilen kurallara göre düzenlediğiniz için, kilonuz kontrol altına alınıyor, aynı zamanda metabolizmanızın hormon dengeleri de düzenleniyor.

Metabolic balance® ile sağlığım nasıl düzeliyor?

Düzenli ve dengeli beslenme sayesinde (özellikle size uygun egzersizleri de uygulayarak) kalıcı bir sağlığa kavuşabilir; kendinizi çağın önemli hastalıklarından koruyabilirsiniz.

Doğal ve dengeli beslenme sayesinde vücudumuz olması gereken doğal kilosuna kavuşur. Bu beslenme planı sayesinde, günlük verimimizde ve konsantrasyonumuzda da gözle görülür bir düzelme oluşur.

Böylece enerji düzeyimizde de artış görülür. Daha iyi uyuyabilir, fiziksel anlamda kendimizi daha güçlü hissedebiliriz. Sonuç olarak; daha sağlıklı, daha aktif, daha zinde olup, bu özellikleri çevremize de yansıtırız. Programı uygularken vücuttaki yağlar azalır, bu arada kas ve bağ dokusu metabolic balance® sayesinde dengelenir. Böylece cildimiz de daha gergin ve pürüzsüz bir hale gelir.

Metabolic balance® programına ne zaman katılmam gerekir?

- Kilo vermek veya almak için kesin bir çözüme ihtiyaç duyuyor ve özellikle de sağlıklı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız,
- Fazla kilo ya da beslenme bozukluğu nedeniyle bazı sağlık sorunlarınız varsa (Örneğin şeker hastalığı, romatizma, kronik migren, metabolizma bozukluğu, yüksek tansiyon v.s.)
- Hangi yaşta olursanız olun, enerji dolu, canlı ve formda bir insan olmak istiyorsanız

Benzer Tedavi Uygulamalarımız