İp Askı Fiyatları


İp Askı Fiyatları
Tarih : 2022-08-05 14:39:29
Görüntüleme : 2178

İp askı yöntemi, Fransa’da kullanılmaya başlanmış olan ve ameliyatsız olarak gerçekleştirilen bir estetik işlemdir.Bu yöntem ile içi polyester dışı silikon olan malzemelerden yapılmış olan esnek iplerle cilt derisi gerilerek daha genç bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Aynı zamanda son yıllarda medikal olarak da uygulanan bu yöntemle kısmı yüz felci geçiren hastalar da tedavi edilebilmektedir. 

İp Askı yönteminin avantajları nelerdir?

İp askı işleminin tercih edilmesindeki en büyük avantajların başında işlemin ameliyatsız bir şekilde tamamlanması olmasıdır. Bu avantaj medikal operasyondan çekinen hastalar için de önemli bir etkendir.

Lokal anestezi ile gerçekleştirilen tedavi sürecinde kan ve acı olmaması tercih edilme nedenlerinin başında yer almaktadır. 

İp askı tedavisi sonucunda kan dolaşımının hızlanması da sağlanmaktadır. Bu hızlanma cildin kendini yenilemesini de hızlandırdığı için cilt kendi kendini yenilemeye de başlamaktadır. Ve kolajen üretimi artmaya başlamaktadır.

Bu yöntem ile elde edilen avantajlardan bir tanesi de germe işleminin uzun süre kalıcılığıdır.

İp Askı tekniği ile gençleştirme tekniği

İp Askı tekniği ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerini, sarkmaları, kırışıklıkları ve lekeleri ortadan kaldırarak daha canlı ve daha pürüzsüz bir görünüm elde edilmesi sağlanmaktadır. Bu işlem sayesinde sarkan ciltlerin toparlanması ve yukarı kaldırılması sağlanıyor. Pdo veya silikon İplerle ulthera dolgular altın iğneli rf lazer ile kaldırılan cilt sarkma konusunda direnç gösterip cildin düzgün bir görüntüye kavuşuyor yeni bir cilt dokusu oluşuyor ve cildin sıkılaşması sağlanıyor.

Son olarak cildin dolgunlaşması ve canlanması sağlanıyor. Bu şekildeki 4 aşamaya ayrılan bu yönteme 4 boyutlu yüz gençleştirme adı verilmektedir. 4 boyutlu yüz gençleştirme yöntemi oluşturmuş olduğu etki ile birçok kişinin cildinin gençleşmesini sağlamıştır.

Cildin yapısına göre de uygulanan İp Askı tekniği ile çok iyi sonuçlar alınması ve ameliyatsız bir şekilde gençleşmek birçok kişinin tercih ettiği bir yöntem haline gelmiştir. Kalıcılığı 2 ile 5 yıl arasında değişmektedir kişiye özel uygulanmaktadır.

İp Askı Fiyatları

İp Askı tekniği ile daha gergin, parlak ve güzel bir cilt elde edilmesi artık mümkün. Burda 4 boyutlu denmesinin sebebi 4 tabakalı işlem uygulanmasıdır en derin cilt katmanını ulthera ve özel pdo iplerle orta planları yine ulthera pdo ipler altın iğneli radyofrekans ve kalsiyum hidroxiappetitli hyaluronik aistli dolgularla en yüzeysel tabakayı da lazerle innofacial cilt terapileri ile aynı anda aynı seansta uygulanacak kişinin ihtiyaçlarına göre kombinasyonunu belirleyip uygulama esasına dayanır. İp Askı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Tedavi Uygulamalarımız