Dudak Dolgusu Fiyatları


Dudak Dolgusu Fiyatları
Tarih : 2022-04-19 12:46:26
Görüntüleme : 2933

Dudak dolgusu uygulaması gerek ameliyatsız yapılan bir işlem olması, gerekse daha doğal ve çekici bir görünüme sahip olmaya imkan sunması açısından çok tercih edilen medikal estetik uygulamalarının başında yer almaktadır. Bu yöntem ile anestezi bile olmadan kısa sürede istenilen görüntüye kavuşmak mümkün olmaktadır.

Dudak dolgusu nedir?

Dudak Dolgusu, dudaklara istenilen hacmi kazandırmak ve dudağın estetik yapısını doğal bir şekilde dolgunlaştırmak  için uygulanan bir işlemidir. Dudağa özel olarak yapılmış hyaluronik asit içeren dolgu maddeleri ile ağrı acı olmadan 15 dakika gibi bir süre içinde yapılmaktadır. Dudak dolgusu yaparken uygulanan hyaluronik asit maddenin sadece dudağa özel olarak formüle edilmesi önemlidir.

Bu özellikteki maddelerle dudak dolgusu yapıldığında bezelye gibi minik noktacıklar granülom dokusu ve de normal görüntüyü bozan bir durum olmadan naturel normal dudaklarınız gibi olan istediğiniz şekilde dudaklara kavuşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu doğal ve çekici dudaklar

Dudak dolgusu işlemi lokal anestezik krem ile 20 dk'lık uyuşmanın ardından 6-8 dakika içerisinde uygulanabilmektedir.

Birkaç gün süren şişlik morluk ve ödem gelişebilir hepsi 3 gün içinde normale döner. Uygulama şekli iğne ile russian lip technique , french kiss technique (fransız öpücüğü tekniği) veya Kanülle morluk kanama olmadan uygulanabilir.

Dudak Dolgusu ile muhteşem bir görünüşe kavuşun

Dudak dolgusu uygulaması ile hayalinizdeki görünüşe kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda nonsurgical lip lift dediğimiz ameliyatsız dudak kaldırma ile dudak ve burun arası mesafe uzun olup yüzdeki fibonacci oranlarını proporsiyonları bozulmuş hastalarda da dudak dolgusu ile düzeltilme sağlanacaktır aynı zamanda dudak üstü barkod çizgileri (barcode lines) veya smoker lines denen (sigara içenlerde sık görülen sigara çizgilenmeleri) ince kırışıklıklarda dudak dolgusu mükemmel sonuçlar vermektedir.

Dudak Dolgusu kalıcılığı

Dudak dolgusu işlemi ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu işlemin ne kadar sürede kalıcı olduğudur. Dolgunun kalıcılığı ile ilgili net bir açıklama yapmadan önce mutlaka belirtilmelidir ki dolgu işleminde kullanılan dolgunun marka ve kalitesi de çok önemlidir ve kalıcılık süresine doğrudan etki etmektedir. 

Ortalama bir dudak dolgusu 12 aya kadar kalıcılık gösterebilmektedir. Buda demek oluyor ki bu işlemi yapmak isteyenler mutlaka kullanılacak madde ile ilgili de araştırma yapmalıdırlar. 

Dudak Dolgusu fiyatları

İstatistiklere bakıldığında dudak dolgusu yaptırmak isteyenlerin büyük bir bölümü önce dolgu fiyatları ile ilgili araştırmaya girmektedir. Dudak dolgusu fiyatları ne kadar önemli olursa olsun konu sağlık olduğundan dolayı fiyatlardan önce dikkat edilmesi gereken daha önemli hususlarda bulunmaktadır.

Dudak dolgusu yapacak olan hekimin tecrübesi ve kullanılacak olan dolgunun kalitesi ilk madde olmalıdır. Bunun sonrasında dolgu fiyatları gelmelidir. Sizde dudak dolgusu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Tedavi Uygulamalarımız