WHO IS EMRE ÇİÇEK?

Medical Aesthetics Doctor

He provides filler botox and hair transplantation to doctors in medipol university, one of the biggest universities in turkey.

Moreover, he attends aptos recei̇ved one on one trai̇ni̇ng from the world famous master dr sulemani̇dze for thread li̇ft. For i̇nfi̇ni̇te thread recei̇ved certi̇fi̇cate and trai̇ni̇ng from dr. Jean paul foumenteze for the i̇nfi̇ni̇ty thread li̇fti̇ng.

Advanced training on botox filler and face therapies from dr.Mauricio de maio; la prairie clinic dr.Roland ney(swi̇tzerland) ;dr.Herve raspaldo and dr.Koenraad de boulle ,dr.Juan sopena,dr.Jani̇ van loghem.

Read More
Emre Çiçek Kimdir?

Popular Apps


APPS OF THE MOUNTH

Popüler Uygulamalar

4D Rope Aesthetics

Popüler Uygulamalar

Chin Filling

Popüler Uygulamalar

Plexr

Popüler Uygulamalar

Aptos Thread Face Lift

Popüler Uygulamalar

Almond Eye Aesthetics

Popüler Uygulamalar

Non-Surgical Nose Shaping

Popüler Uygulamalar

Prp Plasma Hair Treatment

Popüler Uygulamalar

Endymed Gold Needle Radiofrequency

VIDEO GALLERY


ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
4D Rope Aesthetics
24 K Viewing
ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
Cryolipolysis
27 K Viewing
ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
Ultherapy
362 K Viewing
ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
How To Do Hair Transplantation?
144 K Viewing

Süreyya Yılmaz Temur
Dr.Emre Çiçek ile tanışıkllığımız uzun yıllara dayanmaktadır. Kendisi yaklaşık 10 yıldır birçok konuda özgüven kaynağım olmayı başarmıştır. Kendimi iy hissetmeme yarayan birçok çalışması için kendisine tekrar teşekkür ederim.
Harun Kahramanlar
Saçlarım çok seyrekti ve sürekli dökülüyordu kel kalmamıştım ama kalmak üzereydim. Dr.Emre Çiçek sayesinde şimdi saçlarım lise yıllarımdaki gibi diyebilirim Çok başarılı bir operasyondu.
Amine Hasanova
Türkiye'de ki araştırmalarım sonucunda Dr.Emre Çiçek ile karşılaşma fırsatı buldum. Kemdisinin başarılı ellerinden güzel sonuçlar almış birisi olarak kendisine buradan teşekkürü bir borç bilirim.
Durmaz Haktanır
Dr. Emre Çiçek sağolsun şikayetçi olduğumuz konulardan bizleri kurtarmak için çalışıyor gibi. Aynaya her baktığımda kendisine minnettar hissetmeme neden olan sakal operasyonu için teşekkürler.
Musa Yusuf Alan
Ergenlikten kalma lekeler ve izlerden dolayı kendisine gelmiştim. Uzun bir süreç oldu ama gerçekten cildimi pırıl pırıl bir hale getirmeyi başardı. Elleri dert görmesin diyor herkese tavsiye ediyorum.