Dr. Emre Çiçek Kimdir?

Medikal Estetik Doktoru

1976 yılında doğan Dr. Emre Çiçek 1998 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Botulinum toxin dolgu ve Yüz terapileri konusunda Dr. Mauricio De Maio; İsviçre La Prairie Clinic Dr. Roland Ney; Dr.Herve Raspaldo ve Dr. Koenraad De Boulle'nun workshop ve seminerine katılmıştır. Dolgular (Dudak yanak nasolabial glabellar tear trough vs.) İtalya Siena Üniversitesi'nden Prof. Dr. Pier Antonio Bacci' nın workshop ve seminerine katılmıştır.

Ulthera ameliyatsız yüz germe ile ilgili 2010 da Harvard Üniversitesi Tıp fakültesinden Prof.Dr.Matthew White ve Prof.Dr.Diane Duncan' ın workshop ve seminerine katılmıştır.

DAHA FAZLASI
Emre Çiçek Kimdir?

POPÜLER UYGULAMALAR


AYIN UYGULAMALARI


Popüler Uygulamalar

VİDEO GALERİ


ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
Ameliyatsız yüz germe
24 K görüntüleme
ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
Soğuk lipoliz
27 K görüntüleme
ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
Ultrason cihazıyla yüz germe işlemi
362 K görüntüleme
ULTHERAPY Dr. Emre Çiçek
Saç Ekimi Yöntemleri
144 K görüntüleme

Süreyya Yılmaz Temur
Dr.Emre Çiçek ile tanışıkllığımız uzun yıllara dayanmaktadır. Kendisi yaklaşık 10 yıldır birçok konuda özgüven kaynağım olmayı başarmıştır. Kendimi iy hissetmeme yarayan birçok çalışması için kendisine tekrar teşekkür ederim.
Harun Kahramanlar
Saçlarım çok seyrekti ve sürekli dökülüyordu kel kalmamıştım ama kalmak üzereydim. Dr.Emre Çiçek sayesinde şimdi saçlarım lise yıllarımdaki gibi diyebilirim Çok başarılı bir operasyondu.
Amine Hasanova
Türkiye'de ki araştırmalarım sonucunda Dr.Emre Çiçek ile karşılaşma fırsatı buldum. Kemdisinin başarılı ellerinden güzel sonuçlar almış birisi olarak kendisine buradan teşekkürü bir borç bilirim.
Durmaz Haktanır
Dr. Emre Çiçek sağolsun şikayetçi olduğumuz konulardan bizleri kurtarmak için çalışıyor gibi. Aynaya her baktığımda kendisine minnettar hissetmeme neden olan sakal operasyonu için teşekkürler.
Musa Yusuf Alan
Ergenlikten kalma lekeler ve izlerden dolayı kendisine gelmiştim. Uzun bir süreç oldu ama gerçekten cildimi pırıl pırıl bir hale getirmeyi başardı. Elleri dert görmesin diyor herkese tavsiye ediyorum.